Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai

Go down 
+2
Caffy.
Summer*
6 posters
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 32

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 4:32 am

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai


Kol Lietuva vaduojasi nuo netikėtai užpuolusio sniego, Kipre šeštadienio laukianti vaikų „Eurovizijos“ konkurso dalyvė Eglė Jurgaitytė su komanda lepinasi saule ir džiaugiasi vasariniais drabužiais. „Čia šilta. Maudomės baseinuose, nors vaikų neleidžiame. Dar susirgs iki šeštadienio pasirodymo“, – pasakojo prodiuseris Raigardas Tautkus.

Nors oro sąlygos nacionalinės vaikų „Eurovizijos“ nugalėtojus lepina, problemų nepavyko išvengti. Atvykus į Kiprą, paaiškėjo, kad dingo sceniniai vaikų kostiumai. „Jie kažkur nukeliavo, kur neturėjo. Bet bandome visomis jėgomis juos atgauti iki šeštadienio. Turime ir atsarginius drabužius, bet visos smulkmenos yra svarbu. Todėl bandysime pasirodyti taip, kaip planavome“, – kalbėjo muzikos prodiuseris.

Paklaustas, kaip sekasi Kipre ruoštis šeštadienio pasirodymui, pakilia nuotaika R. Tautkus sakė, kad repetuoti sąlygos puikios, o labiausiai nuotaiką kelia balsavimo prognozės.

„Esame tarp lyderių. Nežinau, kaip buvo sudaryti dalyvių reitingai, bet mes esame antroje vietoje. Pirmieji – rusai. Jie ir bus pagrindiniai mūsų konkurentai“, – džiaugėsi Raigardas. Pasak jo, lietuviai turėtų būti drąsūs, kad į penketuką E. Jurgaitytė su daina „Laiminga diena“ tikrai paklius.

http://www.alfa.lt/straipsnis/10237413/?Pagrindiniai.lietuviu.konkurentai.vaiku.Eurovizijoje..rusai=2008-11-19_17-14
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 8:02 pm

Jėėėė. xD
Mes bent antri ;DD
Bet kai žirėjau tų rusų pasirodymą tai man nieko ypatingo. Viskas nuo Bilano nukopinta ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 2:45 am

Nenukopinta Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai 117561 Nieko i bilana nepanasu.
Bet visvien s**** xDD
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 3:16 am

Aha.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 3:20 am

Mane is vis rusai nervina. Nieko gero nepadaro bet vis trajetuke buna Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai 257964
RUSAI TAI SKYLE ZEMELAPYJE! Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai 16995
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 3:29 am

Jo.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 9:42 pm

nu nesamone mes cia pirmi turim buti ,, Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai 267855
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 10:17 pm

Ankščiau Rusiją triumfuodavo,o dabar Lietuva pradedaxDDDMes laimėsim!
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Sunny~
mano širdis laaaiminga .. :*
Sunny~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 444
Amžius : 30
Tu gyveni.. : dinozaurų galaktika.

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitimePen. 11 21, 2008 10:31 pm

Nors vaikų eurovizijoj mes tarp lyderių būsim.Šaunuolė Eglutė Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai 460382
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė
» E.Jurgaitytės pasirodymą Vaikų „Eurovizijoje“ išgelbėjo žiniasklaida
» Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)
» Vaikų Eurovizijoje 3 vietą užėmusi E.Jurgaitytė grįžusi į Lietuvą pateko į sveikintojų būrį
» TV3 projekte „Vaikų balsas 2009“ – rekordinis skaičius vaikų balsų!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: