Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimePen. 10 31, 2008 2:08 am

Sekmadienį paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai 2008-ųjų Vaikų Eurovizijoje. Dėl teisės vežti lietuvišką trispalvę į saulėtajame Kipre lapkričio 22 dieną vyksiantį konkursą rungėsi dvylika atlikėjų.
Nacionalinės atrankos finalo tiesioginės transliacijos metu geriausia pripažinta 10 metų Eglė Jurgaitytė su daina "Laiminga diena". Eglė Jurgaitytė sudėjus komisijos ir žiūrovų balsus surinko 22 balsus.
Pirmąjį savo apdovanojimą už geriausią pasirodymą E.Jurgaitytė gavo 2002 m. būdama ketverių metukų Alytuje, tarptautiniame pop festivalyje-konkurse „Dzūkijos žvaigždutės". 2004 m., būdama šešerių, pradėjo lankyti B. Dvariono muzikos mokyklą. Vokalinio dainavimo meno mokosi pas mokytoją Nijolę Maceikaitę. Mergaitei daug teko koncertuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose, o dalyvaudama festivaliuose ir konkursuose Lietuvoje bei užsienyje pelnė nemažai įvairių apdovanojimų.

Lietuvos atstovą į Kipre vyksiantį konkursą rinko televizijos žiūrovai, balsuodami telefonu, ir komisija: dainininkės Rosita Čivilytė ir Eva, muzikantas Tomas Sinickis, prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbonavičius, muzikologas ir Eurovizijos komentatorius Darius Užkuraitis.

Visiems nacionalinės atrankos dalyviams - ne daugiau kaip 15 metų. Jie privalėjo atlikti savo kūrybos dainą, kuri turėjo skambėti gimtąja kalba. Tai numato Vaikų Eurovizijos taisyklės. Dėl žiūrovų ir komisijos simpatijų nacionalinės atrankos finale kovojo (abėcėlės tvarka):

1. Justina Barbarovičiūtė - "Sapnai"

2. Karolis Didžiokas - "Agentas 008"

3. "GIRLS LT" - "LIE-TU-VA"

4. Eglė Jurgaitytė - "Laiminga diena"

5. "Kvinta" - "Muzikos virusas"

6. "Mums gerai" - "Draugės amžinai"

7. Sigita Padvariškytė - "Kas ji?"

8. Guoda Petrauskaitė - "Mano CV"

9. "Pyplės & D" - "Pyplės"

10. "Saulės vaikai" - "Šoksim visą dieną!"

11. Evelina Vaitkutė - "Vaivorykštės tiltai"

12. Monika Valiuškytė - "Muzika - deivė"

Aštuoni finalininkai paaiškėjo visą rugsėjį vykusios atrankos keturių turų metų, keturis atlikėjus delegavo Lietuvos televizija: grupę "Kvinta", Karolį Didžioką, Moniką Valiuškytę ir Guodą Petrauskaitę.

Daugelį iš jų žiūrovai pažįsta iš "Dainų dainelės", "Mažųjų žvaigždžių ringo" konkursų.

Tai jau šeštasis Vaikų Eurovizijos konkursas. Lietuva jame dalyvauja antrąkart. Pernai mūsų šalies garbę Vaikų Eurovizijoje gynė Lina Jurevičiūtė, su daina "Kai miestas snaudžia" užėmusi 13 vietą.



Šaltinis- Kauno.diena.lt
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimePen. 10 31, 2008 2:24 am

Laikysiu kumščius už Eglutę(:Šeip dar gerai pasirodė Kvinta.Bet Eglė pasirodė tikrai gerai.
Atgal į viršų Go down
Justėėė.
mano širdis laaaiminga .. :*
Justėėė.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 73

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimePen. 10 31, 2008 9:13 pm

Man tai tos Pyplės & D jau tokios kvankos...Nesveikai nesveikos.Nusidainavo.....O šiaip Eglė tikrai užims aukštą vietą.(mano nuomone)
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 5:00 am

Arba tas Karolis...Tik eikit į tualetą taip dainuotxDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 5:12 am

arba ta guoda- paguoda kuri turi brolį roką XDDDDDDDDD
fuj fuj fuj XD
aš nekalbu apie jos balsą, o kai ji dar ten uždusus dainuija, tai išvis..;D
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Justėėė.
mano širdis laaaiminga .. :*
Justėėė.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 73

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimeAntr. 11 11, 2008 3:12 am

Evelina Vaitkutė labai fainą balsą turi(:
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitimePen. 11 14, 2008 1:50 am

Arba tos draugės amžinai.Juokiaus iš tų kokią valandą.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Sponsored content





Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė   Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» E.Jurgaitytės pasirodymą Vaikų „Eurovizijoje“ išgelbėjo žiniasklaida
» Ką veikia Eglė Jurgaitytė…
» Vaikų „Eurovizijos“ bronzininkė Eglė Jurgaitytė sutikta Vilniaus oro uoste
» Lietuvai atstovauja Eglė
» Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: