Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:37 am

http://whatson.delfi.lt/news/entertainment/eteris/rinkite-originaliausia-tv3-choru-karu-chora.d?id=28001223 (as jame dainuoju) raudonas egles choras balsuokit 10 balsu!! Vilnius atsilieka ;o
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:46 am

paskubekit tik !!! jei norit kad musu choras dar dainuotu , nes nuo to priklauso kas gaus nelieciamybe , o kaip matote mes labai atsiliekame ;o
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:33 am

Atsiprašau,suprantu tai um labai svarbu ,bet juk yra viena sukurta tema tai kam dar dešimt kurt:))) mes jus palaikom,žinoma bet nebūtina visur to kišti.
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:34 am

na butum musu vietoj taip pat elgtumeis :]
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:35 am

SUprantu aš nevarau bet gali parašyti į vieną temą;))) Jugi tik pasakau:))) Bėje,sėkmės.:))
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:40 am

Yay,noriu paprašyti pagalbos.Gal galėtum padėti mūsų fc ir parašyti straipsnį apie CHorų karų pirmosios laidos dieną?viską:))) na žinoma,nemaldauju bet aš įdėčiau į tinklapį ir būtų visiems labai įdomu paskaityti.Jeigu nesunku pagelbėti parašyk man į skype: puppylove12
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:51 am

oki ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 12:43 am

Oi kaip Eglė atsilieka ;(
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 4:53 am

Nes mažai vaikų balsuoja,o paaugliai ir suaugę už kitus balsuoja.
Atgal į viršų Go down
gelyte159
mano širdis laaaiminga .. :*
gelyte159


Female
Kiek pranešimų parašei? : 130
Amžius : 29
Tu gyveni.. : Moletai

BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 6:48 pm

Egle pries paskutine ;(
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!   BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
BALSUOKIT VISI UZ EGLES CHORA MES ATSILIEKAM METU NUORODA!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Eglės Jurgaitytės gimtadienį apkartino nesėkmė ,,Chorų karuose”
» Eglė pretenduoja tapti..uoj...Ji taps vaikų metų atlikėja;D
» Eglės diskas ''Laiminga diena''
» Pirmoji Eglės generalinė repeticija
» Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: