Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasaulio pabaiga?

Go down 
+2
Sun
Summer*
6 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:54 pm

Och apturėjome ir 2000 pabaigą ir daug kitų ir štai vėl nauja pabaiga:2012.

Tačiau visi ją įsivaizduoja savaip.
Ką jūs manote apie 2012?
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:17 pm

Geriau nebūtų ;D
Atgal į viršų Go down
Sun
mano širdis laaaiminga .. :*
Sun


Female
Kiek pranešimų parašei? : 70
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:23 pm

Aš tai nelabai tikiu. ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:29 pm

Aš irgi šiaip nelabai tikiu,bet kaikurie straipsniai būna TOKIE...
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:37 pm

Net filmas man atrodo yra sukurtas apie pasaulio pabaigą 2012
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:44 pm

Yra,traileris tai tikrai gan bent jau man įdomiai atrodo.(kažkoks keistas sakinys gavos).
Atgal į viršų Go down
Go2te*
mano širdis laaaiminga .. :*
Go2te*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 110
Amžius : 26

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 9:49 pm

Na nežinau.:D Aišku nenoriu tos pasaulio pabaigos. Ir manau tikrai ji neivyks.;DD Dar kažkur skaičiau,kad 2010 metais bus 3 pasaulinis karas.. Bet aš netikiu tokiom pranašystėm.:D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 9:50 pm

Tai čia tie 2010 pasaulinis trečiasis Nostradamo pranašytė :) Tas kur išpranašavo Rugsėjo 11 dieną.
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 12:09 am

turbūt kai sulauksim 2012 pasaulio pabaiga bus 2014
o taip ir nukelinės.as tai netikiu
o su tom pranasysten jie ten persistengė...
kazkur skaiciau kad yra tokia kny ga kurioj aprase kazkas labai seniai ir kad baige rasyt ten kazkelintais matais .nu pvz iki 2020 kodel???
nu cia irgi kaip pasaulio pabaiga
Atgal į viršų Go down
Meilės Puodukas;*
mano širdis laaaiminga .. :*
Meilės Puodukas;*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 35
Amžius : 26

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 12:18 am

netikiu,bet kas bus, tas xDD
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 12:29 am

Tą pasaulio pabaigą pranašauja dėlto ,kad 2012 majai baigė rašyti kalendorių,todėl visi mano jog bus pasaulio pabaiga,bet taigi nesamonė jugi jie ir taip gyveno šimtus tūkstančių metų prieš mus ir šitiek prigalvoti tiesiog nebegalėjo.
Atgal į viršų Go down
Meilės Puodukas;*
mano širdis laaaiminga .. :*
Meilės Puodukas;*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 35
Amžius : 26

Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 12:34 am

bet kaip sakė : jeigu ten ta planeta atskrenda kas tam tikrą laiką, tai iš kur tuomet mokslininkai atranda visokių tai senovės daiktų, įrankių,kuriems kaip jie sako jau milijonai metų , jeigu mūsų Žemė vis susinaikina? xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 2:04 am

nu nebus tos pasaulio pabaigos paskutinė nesąmonė. Pasaulio pabaiga? 901865 viskas gerai yra dėl kokios priežasties ji turėtu būti.? Pasaulio pabaiga? 117561 nesąąąmonė. Pasaulio pabaiga? 24354
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasaulio pabaiga? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasaulio pabaiga?   Pasaulio pabaiga? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasaulio pabaiga?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» E.Jurgaitytės drama dėl augintinio „netekties“ - su laiminga pabaiga

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie viską-
Pereiti į: